ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ – Δηλώσεις μαθημάτων εαρινού εξαμήνου 2017-18

Σας ενημερώνουμε ότι οι δηλώσεις μαθημάτων εαρινού εξαμήνου 2017-18 θα γίνουν αποκλειστικά ηλεκτρονικά το χρονικό διάστημα από Δευτέρα 26/02/2018 έως Κυριακή 04/03/2018 μέσω της υπηρεσίας e-ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ (https://studentweb.aegean.gr) στην οποία έχετε πρόσβαση με τα στοιχεία του φοιτητικού λογαριασμού που λάβατε με την εγγραφή σας.

Σας υπενθυμίζουμε ότι πρέπει να επιλέξετε τα πέντε (5) από τα έξι (6) προσφερόμενα μαθήματα επιλογής (ΕΒ01, ΕΒ02, ΕΒ05, ΕΒ06, ΕΒ08, ΕΒ11)

ΚΩΔ. ΜΑΘ.

ΤΙΤΛΟΣ

Διδάσκων/ουσα